• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

Чим себе можна зайняти на карантині

Зараз в умовах карантину, коли треба сидіти вдома, постало питання – чим себе зайняти, адже вдома так нудно. Тому я хочу трохи допомогти тобі, юний читач. Ось п’ять занять, які не дадуть занудьгувати тобі на карантині.

  1. Витрати час на свої хобі.

 

Як навчитись кататися на скейті

Завдяки карантину з’явилося багато вільного часу, чому б його не приділити своїм захопленням. Наприклад, можна знайти вдома свій старий  пластилін (я впевнений, що він є у кожного) та почати ліпити з нього. Це дуже корисно, адже розвиває твою моторику та уяву. А вміти фантазувати у наш час – дуже корисна навичка.

  1. Передивись фільми, які ти давно хотів побачити.

Що подивитись?

Звичайно, що у повсякденному житті, через навчання в тебе може не вистачити часу на фільми, але зараз з’явилась чудова нагода подивитись те, що ти так давно хотів. Тому що кінематограф – один з найважливіших видів мистецтв. Тож нумо приєднуватись до мистецтва.

  1. Приділи увагу читанню.

Приділи увагу читанню.

Звичайно, що розваги на карантині – це добре, але не слід забувати й про розвиток. Одним із найкращих способів розвивати себе – це читання. Як на мене,  краще за все для цього підійде художня література. Вона допоможе тобі збагатити свій словниковий запас. А це у свою чергу допоможе тобі урізноманітнити своє мовлення.

  1. Почни або продовжи вивчати іноземну мову.

Сьогодні, в умовах глобалізації дуже важливо знати іноземні мови. І взагалі для тебе це буде дуже корисно знати декілька мов, адже скільки мов знає людина – стільки разів вона людина.

  1. Спробуй намалювати себе.

Спробуй зробити автопортрет. Просто підійди до дзеркала, прикріпи аркуш до нього та спробуй намалювати своє обличчя. Навіть якщо не вмієш малювати, спробуй. Це дуже весело.

Передивись фільми, які ти давно хотів побачити.

 

 Читай "Кляксу!" Можна виписати на пошті. 

 Ігор Сажинський, студент ЗНУ