• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

Декілька корисних сайтів

Корисні сайти

Сьогодні, коли через карантин все перейшло до електронного формату і навіть навчання (декілька років тому, навіть уявити було складно, що таке може статися),

вже складно говорити про небезпеку Інтернету для дітей. Тому я хочу навести тобі декілька сайтів, якими ти можеш користуватися для своє користі.

Перевіряй тексти на помилки

Звичайно, що Інтернет можна використовувати не тільки заради розваг, а для розвитку. Наприклад, для того щоб підтягнути свої знання з українською мови ти можеш використовувати такі сайти, як slovnyk.ua або  goroh.pp.ua. Це онлайн словники, які допоможуть тобі правильно провідміняти слово, знайти тлумачення якогось незрозумілого слова. Також можна використовувати сайт ukr-mova.in.ua. На цьому сайті розміщенні диктанти, вправи і також, що найголовніше, тут є перевірка тексту, який ви написали. Але я тобі не раджу цим зловживати. Треба самому  привчатися бачити помилки у тексті та виправляти їх. Також у цього сайту є за стосунок для мобільних телефонів, тому ти можеш ним користуватися будь де.

Вивчай англійську іграючи

Але якщо ти вже у досконалості знаєш рідну мову, то чому б тобі не почати вчити або підтягнути свої знання за англійської. У цьому тобі доможуть такі сайти, як duolingo. Завдяки ньому ти зможеш вивчити мову з нуля. Тут представлена система «дерева досягнень»: тобі треба набрати певну кількість балів за завдання, щоб перейти до іншого. Також можеш відвідати сайт learnEnglish. За допомогою цього сайти ти вивчиш мову не лише завдяки стандартним урокам, а й завдяки іграм, та спілкуванню з носіями мов.  

Онлайн бібліотека

Якщо у тобі прокинеться спрага до літератури, то ти можеш вгамувати її завдяки таким сайтам, як litmisto.org.ua. Це онлайн бібліотека української літератури, де ти зможеш знайти книжки на будь-який смак. Ще можеш використовувати такий сайт, як booksonline.com.ua. Завдяки цьому сайту ти зможеш скачати або почитати онлайн художню літературу.

Спортивні сайти

А якщо ти цікавишся спортом, то для тебе буде корисно відвідати сайти sport.ua . На ньому ти знайдеш останні новини зі світу спорту. Також на цьому сайті ти зможеш знайти розклад спортивних заходів.

Сподіваюсь, що ця маленька підбірка сайтів допоможе тобі дізнатися щось нове та корисне для тебе. Але варто пам’ятати, що Інтернет це добре, але треба давати собі відпочинок від нього. Тому не засиджуйся у всесвітній павутинні.

Ігор Сажинський, студент ЗНУ