• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

ТОП-5 фільмів

Кіно дає нам можливість подорожувати в інші країни, в інші часи та навіть в інші світи. Але коли сідаєш вибирати, що подивитися ввечері - очі розбігаються, бо фільмів багато, а що хочеться подивитися ти й сам не знаєш.

Добре, що є такі чудові стрічки як Гаррі Поттер, Той, що біжить лабіринтом, Аліса в країні чудес, Хоббіт, але коли ти знаєш на пам'ять кожен діалог, то вже не отримуєш такого задоволення від перегляду, як раніше. Тому пропонуємо вам підбірку фільмів, які точно не залишать вас байдужими і стануть одними з найулюбленіших.

Голос монстра

 Голос монстра

Мабуть всім нам відоме почуття, коли близькій людині погано, але ми нічим не можемо зарадити, хоч як сильно ми б цього не хотіли. З цим стикнувся і головний герой фільму – Коннор. Його мама серйозно хворіє вже довгий час і він більш за все хоче, щоб вона одужала. І коли хлопчик впадає у відчай, на допомогу йому приходить тисячолітній монстр, який весь цей час був тисовим деревом за вікном. Чудовисько розповідає йому історії, які допомагають йому зрозуміти, що навіть коли весь світ руйнується, можна знайти в собі сили боротися.

 

Клуб «Сніданок»

Клуб «Сніданок»

П’ять зовсім різних, на перший погляд, старшокласників у покарання за різні порушення повинні провести в школі майже всю суботу і написати твір на тему «Ким ви себе уявляєте?». Але після декількох годин вони знаходять спільну мову і розповідають один одному історії про себе про які раніше нікому не говорили і під кінець розуміють, що вони всі насправді не ті, ким здавалися іншим.

 

Клуб «Сніданок»

Я, Ерл та дівчина, що помирає

Головний герой звичайний хлопець на ім’я Грег, який зі своїм єдиним другом мають дивне хобі – роблять пародії на фільми, які вважаються класикою. Але одного дня мати просить сина провести трохи часу із його однокласницею Рейчел, у якої нещодавно виявили рак. Незабаром вони втрьох стають хорошими друзями, а Рейчел просто у захваті від їх фільмів, і Грег обіцяє, що створить кіно для неї, але це не так просто, як йому здавалося.

Леді «Птаха»

Леді «Птаха»

Випускний клас, перша любов та мрії про переїзд з рідного містечка – ось з чим стикається головна героїня, яка просить називати себе Леді «Птаха». Вона не знає ким хоче бути в майбутньому, але понад усе хоче вирватися з буденного життя.

Гра Ендера

Гра Ендера

 Історія з майбутнього, людство ледь пережило вторгнення армії інопланетних створінь – жукерів. Другого вторгнення люди не витримають, і, щоб перемогти у майбутній війні, вирішено створити військову школу для обдарованих дітей, в яку потрапляє Ендрю Віггін, тихий і надзвичайно розумний тринадцятирічний хлопчик, який стане тим, хто не лише врятує планету, а й зрозуміє ворога.