• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

Мої улюблені мультфільми

Твоє ім'я

 Мультфільми, які можна дивитися в будь-якому віці    

«Твоє ім'я (2016)»

У Токіо живе молода людина, яка стала головним персонажем кіноісторії «Твоє Ім'я». Ще однією героїнею фільму виявилася мешканка провінційного містечка в Японії. Молодих людей нічого не пов'язувало. Та й знайомство їх ніколи не могло статися, якби не один загадковий випадок.

Одного разу герої виявили в собі дивовижний дар. Вони могли дивитися один на одного через сни. Перший час ні хлопець, ні дівчина намагалися не надавати цим дивацтвам ніякого значення. Але сновидіння ставали все більш яскравими й виразними. Якась надприродна сила нібито намагалася пов'язати незнайомців.

Думки про це не давали персонажам спокою. Днями та ночами вони міркували про власні почуття, які стали відчувати одне до одного. Кожен з них хотів дізнатися пояснення дивної здатності бачити незнайомця у власних снах. І одного разу настане день, коли ними буде розгадана ця таємниця.

 

Головоломка (2015)

Мультфільм, яким студія «Pixar» в черговий раз підтвердила своє право називатися «заводом шедеврів». Сюжет, в основному, розгортається в голові дівчинки, яка переживає перехідний вік, а головні герої тут - її емоції: Печаль, Радість, Гнів, Страх і Гидливість. Як підсумок - неймовірна подорож в тонкий і різноманітний світ людських по чуттів, яка може допомогти розібратися в собі не тільки дитині, але і дорослому.

 

Головоломка (2015)

 

  

Історія іграшок (1995)

Мультфільм «Історія іграшок» розповідає смішну, зворушливу, оригінальну і вже класичну історію про паралельно існуючий Всесвіт - світ іграшок. Коли люди їх не бачать, іграшки оживають і ведуть своє життя.

Найбільше вони хочуть радувати дітей і дуже переживають, коли юному господареві дарують нові іграшки, оскільки бояться конкуренції. На початку фільму хлопчикові Енді дарують фігурку астронавта Базза Лайтера, і колишній улюбленець господаря - ковбой Вуді - втрачає увагу хлопчика, поступаючись лідерством новачкові. Чи зможе він подолати бажання бути найголовнішою іграшкою за всяку ціну?

Вже світ побачив «Історія іграшок 4»

Історія іграшок (1995)

 

 

 Сергій Губа