• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

Мысли вслух

Нам усім не вистачає любові і відкритості

Нам усім не вистачає любові і відкритості

Ми всі чомусь боїмося говорити про свої почуття. Нам всім простіше сором'язливо промовчати, показати що у нас є гордість або ж просто напросто збрехати про те, що цих самих почуттів немає.

Подробнее...
Чому чародійство неможливе?

Чому чародійство неможливе?

У дитинстві я дивилась захопливі мультфільми про чародійство. Різнокольорові картинки на екрані телевізора, захватна історія, приємні пісні й, найголовніше, моменти з летючими килимами, з гарними феями, з хрещеною мамою, яка одним рухом чарівної палички перетворює скромну сукню головної героїні на розкішне пишне плаття.

Подробнее...
Пам'ятайте про навколишнє середовище!

Пам'ятайте про навколишнє середовище!

 

Поки ми щось не відчуємо на власній шкірі, нескінченно багато різних ситуацій проходить крізь нас. Десь там почули про глобальне потепління, про нищівні пожежі тощо, одразу замислюємося, але потім цей войовничий настрій кудись зникає.

Подробнее...
У бабушки в деревне

Детство

Сейчас не очень популярно отдавать детей бабушкам/дедушкам в деревню на все лето. У кого-то бабушки и дедушки живут совсем рядом, порой в одном доме, а иногда и вместе.

Подробнее...

Жизнь – это путешествие

Жизнь каждого человека можно сравнить с путешествием. У кого-то оно короче, у кого-то - длиннее. Кому-то удается путешествовать с полным комфортом, ну а кому-то не так везет, и на протяжении всего круиза человек испытывает неудобства и трудности.

Подробнее...