• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

Чому чародійство неможливе?

Чому чародійство неможливе?

У дитинстві я дивилась захопливі мультфільми про чародійство. Різнокольорові картинки на екрані телевізора, захватна історія, приємні пісні й, найголовніше, моменти з летючими килимами, з гарними феями, з хрещеною мамою, яка одним рухом чарівної палички перетворює скромну сукню головної героїні на розкішне пишне плаття.

Все це дуже чітко закарбувалося в моїй пам‘яті: моє захоплення, моя цікавість, моє бажання відтворити таке саме у своєму житті. З цього моменту я думала над тим, чи можливо все ж таки відтворити чародійство у реальному житті?
          Малою, я все чекала того самого моменту, коли ж і я зустріну чародійство на своєму життєвому шляху. З плином часу я забула про це, стала більш дорослою і навіть не замислювалась над цим питанням, бо вже давно зрозуміла - чародійство у реальному житті неможливе. Але нещодавно я дивилась мультфільм, який дуже полюбляла малечею і згадала своє дитинство. І це змусило мене знову замислитись: чи все ж таки чародійство можливе у моєму житті?
          Я прийшла до того, що так! Все можливо! Але це чародійство виглядає не так, як його нам показують на екрані телевізора. Чародійство не бачно, його відчуваєш душею. Чародійство у реальному житті - це гарний сон, це спілкування з друзями, порозуміння у сім‘ї, сміх, подорож, гарний краєвид, допомога інших, порозуміння.

Все, що тебе оточує - це і є те саме чародійство. Бо це твоє і воно є.

Саме цю думку хотіли донести до малечі, розробляючи ці мультфільми. Дуже приємно, вже ставши дорослою, зрозуміти сенс мультику, який має на меті не тільки розважити дітей, а й розширює їх кругозір, які згодом починають розуміти всю чарівність свого життя.

 

Олександра Самойленко