• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

Чарівна квітка

Чарівна квітка

Зима була в нас люта і я чекав як ніколи приходу весни.

Любив залазити на пічку у холодні вечори та вимальовувати різні стратегії, як обіграти Михайла у шахи з сусіднього провулка, то як змайструвати годівничку та багато різних хлоп’ячих речей. Дістав з папки останній папірець на якому вже і так був намальований наш з дідом човен.
Раптом мій погляд впав на стіл, під рушником виднілась частина білого аркушу, я навіть не полінився та зліз з теплої печі за ним. Яке мене розчарування спіткало, коли це виявився звичайний календар, але що було у тому календарі. Через холодну зиму ми вже другий місяць не ходили до школи, звичайно, як сумлінний ученик не пам’ятав не то, що число, а дні тижня тип паче.
Ви уявляєте, який сором мене охопив коли на аркуші я побачив цифру сім, знизу – березня. Тобто, завтра восьме, ви чуєте, восьме березня, а в мене навіть не має ні якого подарунка для матусі, а часу залишилось так мало. Моя мама обожнювала квіти, але де їх узяти у такі морозні дні?
І тут я вигадав де що геніальне. Квіти можна намалювати або навіть зробити із різнокольорового картону. Я вигадав! Зроблю найгарнішу квітку у цілому світі, яка буде виконувати бажання. Різного кольору картон так і не знайшов. Буду робити із білого. Нехай вона буде чиста, чиста квітка, після кожного загаданого бажання матуся замальовуватиме пелюсток яскравим кольором, воно неодмінно здійсниться. В квітку я вкладав усе тепло та ніжність і мені так прикро стало, що я роблю подарунки матері лише на свята. «Неважливо скільки коштує твій подарунок, а важливо з якими почуттями та емоціями він зроблений».


Я був настільки щасливий у ту мить і ще маленьким зрозумів одну річ. Щаслива не та людина хто подарунок отримує, а хто його робить для найріднішої з усією любов’ю.


У старшому віці я дарував багато подарунків матері, не тільки на 8 березня, але її емоції від зробленої квітки, я ніколи не забуду. Так подарунок і стоїть на тумбочці біля ліжка, с залишеним лише одним білим пелюстком.
- А бажання і справді збуваються, посміхаючись казала мама .