• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

Романтична записка

Романтична записка

Спогади з дитинства теплі, безтурботливі та барвисті. Як швидко лине час, нажаль ми не можемо зберегти або записати у своїй пам’яті найвеселіші моменти.

Можливо, у дитинстві вам здається, що час йде так повільно. Навчальний рік тягнеться немов уся вічність, а канікули проходять за одну мить. Здається, ніби, сьогодні я пішла у перший клас, а через декілька місяців закінчу вже дев’ятий. Ніколи не забудуться перші бантики, перша відповідь у дошки, перша двійка та, звичайно, перша симпатія хлопця, він був на рік старший за мене.
День з самого ранку пішов шкереберть, подряпала улюблені лакові туфлі, не встигла на автобус, звичайно, запізнилась на перший урок, по великій випадковості це була контрольна. І здогадались що? Так правильно, мене на неї не пустили через запізнення.

Я йшла та ненавиділа весь світ, здавалось, що на цьому моє життя закінчилось, та це був ще не пік. Поруч зі мною проїжджав на велосипеді якийсь хлопчисько. Тільки зараз замислююсь, якщо б він не оббризкав мене, можливо, і не зустріла свою першу закоханість. Стас, як вихований, допоміг мені піднятись та простягнув у руці серветки.

Всі мої нещастя з самого ранку варті були того, щоб я запізнилась на автобус, не потрапила на контрольну, була вся мокра та брудна через калюжу, але стояла поруч із найкрасивішим хлопцем зі школи. Можливо, це був подарунок через всі моя страждання, як я тоді думала.
На наступний день ми зустрілись зі Стасем поглядами у школі. «Кохання с другого погляду», - подумала про себе я. Тоді він до мене не підійшов, можливо, посоромився, хто його знає.
Пролунав дзвоник і ми, щосили побігли у гардеробну. Як завжди мої подруги чекали мене вже на вулиці.
- Зачекайте дівчата, напевно я забула свій телефон у класі. Тягну руку до кишені. – А ні, фух він тут! Разом з телефоном дістаю якийсь невеличкий шматок папірця: "Твої очі найгарніші".


На той момент я була найщасливішою чотирнадцятирічною Машою із 9-А.