• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

Я щасливий, що звільнив її

Я щасливий, що звільнив її

Я почав голосно плакати, коли їхав на велосипеді. Я не міг більше контролювати свої емоції. Мені потрібно було зупинитися, але я продовжував їхати, мені потрібно було дихати.

 Я повинен прийняти реальність, що світ моєї мрії був знищений жорстокою правдою. Зрештою я знав, що повинен залишатися один, як і раніше, я не маю права жити щасливо, як інші. Я повинен покласти цю фальшивку, цю щасливу маску. Я б хотів, щоб ті почуття були у мене ще трохи часу. Все те, що я зробив у перший раз. Те, що я відчуваю до неї, я ніколи не відчував до кого-небудь ще.

Декілька годин назад …

Я запитав (Н) в гніві, чому ти не приділяєш мені час, як раніше?
Де довгі прогулянки, тримаючи один одного за руки, обіймаючи один одного і ділячись усім?
Де ці наші особливі моменти? Чому раптом ти стала настільки зайнята, чому немає часу, щоб проводити зі мною, чому твої подруги ближче до тебе, ніж я?
Чому в даний час у нас немає планів тільки для нас, чому ти вирішила проводити час з випадковими людьми, нехтуючи мною?

Сувора правда

Вона більше не могла слухати мене, і відповіла мені. Вона сказала, що моя присутність змушує її задихатися.

Цієї єдиної відповіді від неї було достатньо, щоб відключити мене.

Вона продовжувала говорити, що це була найбільша помилка, яку вона зробила, коли вибрала мене. Ті часи, які вона витратила, були марною тратою. Я людина, яка контролювала її, і через мене вона не могла насолоджуватися життям із своїми друзями. Я здавався їй тягарем. Вона була зі мною, так довго, не через любов. Найбільше її бажання -  не згадувати ті дні.

«Замокни», - крикнув я, бо більше не міг слухати.

Я був злий і повністю зломлений. Я відчував, що всі обіцянки були підробкою, усі спогади були брехнею. Я ненавидів себе за те, що так потребував її любові та уваги. Як моя любов і турбота стали тягарем для когось.

Майбутнє ...

Тепер я більш зрілий і практичний, хоча я не можу закохатися більше, але і не можу бути тим же хлопцем, який був у променях любові. Моє життя йде добре, без будь-яких очікувань або майбутніх думок. Я продовжую згадувати ті прекрасні моменти, нічні прогулянки, хочу, щоб і в моєму житті була кнопка перемотування.

Я щасливий, що звільнив її

(Н) була кращим, що сталося у моєму житті, я сумую за нею. На цей раз ми не разом, але, можливо, коли-небудь у якомусь нашому розділі життя, вона стане моєю, а я буду її назавжди ............

Далі буде..

Андрей Тагобкин, студент ЗНУ